CERRAHİ OPERASYONLAR

Sevimli dostlarımızın tüm ihtiyaçlarını Sakarya Veteriner Vetroyal Veteriner Kliniği, en yeni teknolojiler ve metotlar kullanarak gidermekteyiz. Sevgi bağı oluşturduğumuz evcil hayvan dostlarımız ve aileleri ile birlikte yaşam standardını yükselterek sağlıklı yıllar geçirmesi için fedakarlıkla çalışmaktayız.  

Veteriner Klinik hizmetleri cerrahi operasyonlar tamamen steril ve hijyen ortamlarda profesyonel ekip ile gerçekleştirilir. Veteriner hekimlerimiz donanımlı ekipmanlar ile evcil hayvan cerrahi operasyonlarını gerçekleştirmektedir.

Evcil hayvan cerrahi operasyonları belli bir prosedür çerçevesinde yapılır. Veteriner hekimlerimiz kısırlaştırma, dikiş atma, sezaryen, tümör ve benzeri tüm cerrahi operasyonları başarıyla sonuçlandırmaktadır. Can dostlarımız Vetroyal Veteriner Kliniğinde güvenli ellerde sevgi ve şefkatle tedavi edilmektedir.

Aynı insanlar gibi steril ortamlarda prosedürlere uyularak gerçekleştirilen operasyonlar ve sonrasındaki tedavi süreci eğitim personelimiz tarafından takip edilir.

Veteriner hekim tarafından cerrahi operasyona karar verilmesinin ardından sevimli dostumuzun ailesi ameliyat öncesi neler yapılması gerektiği konusunda bilgilendirilir. Operasyondan bir gün önce yapılması gerekenler söylenir. Mümkünse operasyon olacağı gün gecesinde kliniğimize getirilir. Operasyon öncesi evcil hayvanınızın aç bırakılması gerekir. Ameliyat öncesi veteriner hekim tarafından kontroller ve testler yapılır ve güvenli bir şekilde anesteziye alınarak cerrahi müdahale gerçekleştirilir. Ameliyat sonrası yoğun bakım ve takip süreci devam eder.

Her operasyonun bir riski vardır. Veteriner hekim tarafından hayvanın ırkı, yaşı, daha önceden geçirdiği operasyonlar, alerjileri tespit edilerek değerlendirilir. Cerrahi operasyonlar bu değerlendirmelerle gerçekleştirilir.

Nöbetçi Veteriner Vetroyal Veteriner Klinik tarafından 7/24 profesyonel hizmet vermektedir.

Hızlı iletisim
  • 0 535 030 09 33
  • 0 541 812 27 34
  • info@vetroyalveteriner.com
Uzman Personel
Hızlı iletisim