LABORATUVAR

Vetroyal Veteriner Klinik olarak evcil hayvanların tanısı, teşhisi ve tedavisi için gerekli laboratuvar araç, gereç ve steril ortama sahiptir. Bu özel alanlarda bilimsel değerler izlenir ve takip edilir. Süreç sonunda veteriner hekimler tarafından analizler değerlendirilir.

Evcil hayvanlarınızın tüm testleri laboratuvarımızda titizlikle yapılmaktadır. Laboratuvar hizmetleri alanında uzman eğitimli personeller tarafından yapılır. Veteriner hekimlerce takip edilir. Gerekli testler tahliller yapılır. Tüm bunlar evcil hayvanlarınızın yaşam standartlarını yükseltmek için gereklidir.

İnsanlar gibi hayvan dostlarımız da hastalanır. Bu süreçte teşhis ve tedavi edilmesi gerekir. Doğru tanı ve tedavi için hayvan dostlarımız için tetkikler önemlidir. Bu süreçte yanlış tedaviler üzücü sonuçlara neden olabilir.

Nöbetçi Veteriner hizmetleri ile evcil hayvanlarınız güven, sevgi ve şefkatle tedavi edilir. Uluslararası standartlarda yüksek teknolojilerle birleştirilmiş tecrübemiz ile can dostlarımıza en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz.

Sakarya Veteriner Vetroyal Veteriner Klinik olarak evcil hayvanların bakımı ve ihtiyaçlarını eksiksiz karşılamaktayız.

Hızlı iletisim
  • 0 535 030 09 33
  • 0 541 812 27 34
  • info@vetroyalveteriner.com
Uzman Personel
Hızlı iletisim